Furkan Talay

Thumb

Hakkımda

Her şeyden önce umarım benimle tanışman iş hayatında sana farkındalık katar. Çünkü bu takipçilerimden en çok duyduğum ve beni oldukça mutlu eden bir cümle. Yaklaşık 10 yıldır profesyonel olarak reklamlarla ilgili çalışmalar yapıyorum. Milyonlarca TL reklam bütçesi yönettim. Her sektörde çalışma yaptım. Bu sektöre dair öğrendiğim en önemli şey herkesin uzmanlık alanında hizmet vermesi gerektiği. Ben de bu sebeple ucu bucağı olmayan sosyal medya reklamları alanında kendimi geliştirdim ve bu konuda eğitim-danışmanlık veriyorum.

  • Dijital Bir Adam

7 yıldır da adıma tescilli olan Dijital Bir Adam kişisel markasıyla Facebook ve Instagram Reklamcılığı odaklı online eğitim ve İstanbul Ataköy ofisimizde birebir eğitimler veriyorum.

5 bini aşkın başarıya koşan öğrencim oldu. Yüzlerce markaya da danışmanlık verdim, vermeye devam ediyorum.

2023 yılının başında edindiğim deneyimleri anlattığım ve reklamlarla ilgili sırlar verdiğim, Dijital Bir Adam isminde bir kitap yazdım. Şu an 2. Kitap için çalışmalarım devam ediyor, 2024 yılının başında tüm kitap marketlerde olacak.

Yazılarım, Hürriyet, Milliyet, Akşam gibi ulusal gazeteler başta olmak üzere yüzlerce haber sitesinde yayınladı ve yayınlanmaya devam ediyor.

NTV, CNN TURK gibi televizyon programlarında sektöre dair röportajlar verdim, programlara katıldım.

Bütün bu çalışmaların ışığında beni belki de herkesten ayıran bakış açısı işletme ve marka sahiplerinin bilmedikleri işi yönetemeyecekleri ve bu manada reklam veren herkesin en başta profesyonelce reklam vermeyi kendisinin bilmesi gerektiğini eğer başka bir kişi ya da kuruma teslim edecekse bilinçli bir şekilde teslim etmesi gerektiğini anlatmam oldu.

Buraya kadar bakış açımı, yaptığım işi ve ideallerimi net bir şekilde anlattım. Beni artık tanıdığını düşünüyorum.

Eğer benden eğitim veya danışmanlık almak istiyorsan önce Instagram ve Youtube hesabıma mutlaka göz at ve sonrasında bize ulaş.

İletişim

İletişime Geç

Eğer benden eğitim veya danışmanlık almak istiyorsan önce Instagram ve Youtube hesabıma mutlaka göz at ve sonrasında bize ulaş.