Facebook İstasyon'a Merhaba Deyin | Furkan Talay
Spotify’da Podcast Kanalımı Takip Edin :)
YUKARI

Facebook İstasyon’a Merhaba Deyin

Facebook, Türkiye’deki ilk topluluk merkezi olan “Facebook İstasyon”u İstanbul Maslak’ta faaliyete geçirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Habitat Derneği (Habitat) iş birliğiyle hayata geçirilen Facebook İstasyon, Facebook’un Türkiye’deki en büyük yatırımlarından biri olarak görülüyor.

Facebook İstasyon, Türkiye’deki insanları, toplulukları ve işletmeleri bir araya getirerek onların büyümek için ihtiyaç duydukları becerilere, kaynaklara ve bilgilere erişmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor. Facebook İstasyon, Türkiye toplumunun ve ekonomisinin dijitalleşmesine odaklanan bir dizi farklı eğitime, programa ve atölye çalışmasına ev sahipliği yapacak.

Facebook bu hafta düzenlediği ‘’Yılbaşı Eğitim Kampı’’ programında gerçekleştirdiği etkinlikte bu organizasyonların sürekli olarak yapılacağı bilgisini verdi.

Farklı sosyal grupların ve toplulukların bir araya gelerek fikir paylaşımında bulunabilecekleri ve çalışabilecekleri fiziksel bir alan olmayı hedefleyen Facebook İstasyon, aynı zamanda ülkedeki işletmelere küresel pazarlara ulaşmaları ve iş arayışında olan bireylere iş bulmaları için de destek olacak.

Yorum Yaz

WhatsApp Bana WhatsApp'tan Yazın :)